Günün Süpriz Kuponu /OB

Günün Süpriz Kuponu /OB

518 – Real Sociedad – Leverkusen  Grupta 7 puanla 3.sırada yer alan Leverkusen bu maçı mutlaka kazanması gerekiyor. Fakat bu da onlara yetmiyor. Çünkü Shakhtar Donetsk’in Man. United karşısında galibiyet almaması gerekiyor. Leverkusen bu maçta üzerine düşen görevi yapar ve maçı kazanmasını bilir. 515 – Galatasaray – Juventus  Ev sahibi ekip oldukça kötü bir futbol oynuyor. […]

10 Aralık 2013 Salı - 222 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

518 – Real Sociedad – Leverkusen 

Grupta 7 puanla 3.sırada yer alan Leverkusen bu maçı mutlaka kazanması gerekiyor. Fakat bu da onlara yetmiyor. Çünkü Shakhtar Donetsk’in Man. United karşısında galibiyet almaması gerekiyor. Leverkusen bu maçta üzerine düşen görevi yapar ve maçı kazanmasını bilir.

515 – Galatasaray – Juventus 

Ev sahibi ekip oldukça kötü bir futbol oynuyor. Defans hattında oldukça sıkıntı yaşayan temsilcimiz bu maçta Juventus’a fazla direnemeyecektir.

514 – FC Copenhagen – Real Madrid

Ev sahibi ekibin hiçbir iddiası yok, deplasmanda ise birincilik garanti. Fakat Real Madrid karşısındaki rakibin kim olduğuna bakmaksızın 90 dakika boyunca ellerinden gelenin en iyisini yapmak için sahaya çıkan bir takım. Bu maçta da fark yaratacaklardır.

 

518 – Real Sociedad – Leverkusen  Ms2 1,70

515 – Galatasaray – Juventus  Ms2 1,80

514 – FC Copenhagen – Real Madrid HMS 2 2,00

Toplam Oran: 6,12

Gelen aramalar: gunun supriz kuponu,iddaa analiz süpriz maçlar

Bir Cevap Yazın

Yararlı Linkler: 

HD Perde Analiz İddaa İddaa Kuponu Banko Kupon Hazır iddaa Kuponu

analiziddaa.com’da yer alan tüm sayısal veriler, iddaa maç kodları, iddaa oranları, iddaa programı, maç sonuçları, puan durumu, istatistik ve tahmin bilgileri sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak için gereken gayret gösterilmektedir ancak bilgilerin doğruluğunun kontrolü kullanıcıların kendi sorumluluğundadır. Oluşabilecek hatalardan, maddi/manevi zararlardan analiziddaa.com sorumlu tutulamaz.

iPortal Kodlayan: Özer Gül